Росія завершила перекидання військ, найближчим часом може бути наступ — СІТ

  На думку журналістів — розслідувачів, необхідна кількість військових на кордоні з Україною вже зібрана, тож найближчим часом можливий наступ.

  Росія завершила перекидання військ, найближчим часом може бути наступ — СІТ
  Ілюстративне фото: ispc.org.ua

  Про це повідомило .

  Об этом сообщает Минправда

  "Останніми днями ми помітили, що характер руху російської техніки біля кордонів України різко змінився. Якщо раніше гусеничну техніку (танки, БМП, САУ) везли майже виключно на залізничних платформах та танкових транспортерах, то тепер вони майже всюди рухаються своїм ходом.

  Мало того, найчастіше цей рух відбувається за лічені кілометри від кордону. Танки та інша техніка йдуть разом з важкими вогнеметними системами ТГС, хоча останні і відносяться до іншого війська (РХБЗ) — найбільше це схоже на формування бойових порядків батальйонних тактичних груп. Ми вважаємо, що перекидання сил з інших регіонів добігло кінця, і очевидно йде вихід на вихідні позиції для можливого наступу".

  Як стверджують журналісти, багато російських солдатів, зібраних на кордоні, перебувають у жахливих умовах: не отримують нормального харчування та сплять у тісних приміщеннях, не розрахованих на велику кількість людей.

  Враховуючи це, довго тримати військо в таких умовах неможливо, тож або найближчим часом часом буде здійснено наступ, або війська частково відведуть.

  Нагадаємо:

  • На тлі російської загрози 50 депутатів утекли з України, а в посольстві РФ спалюють документи?

  • «Путін намагатиметься перетворити Донбас на Південну Осетію», – Бочкала про вторгнення Росії

  • Заяви про «масові поховання» на Донбасі – привід для вторгнення Росії в Україну, – воєнний експерт

  Читати також:
  «Путін намагатиметься перетворити Донбас на Південну Осетію», – Бочкала про вторгнення Росії Штаб ООС: біля 70 пострілів з важкої зброї по 35 населеним пунктам України Російські підрозділи готові до вторгнення і чекають тільки наказу – CBS
  Поділитись
  Автор: Марія Ціхоцька

  Источник: Компромат ГРУПП