Українська компанія “Фармак” продовжує продавати свій товар у росії

  Українська фармацевтична компанія “Фармак” продовжує продавати свій товар на території російської федерації під час війни. Повідомляється, що вони навіть продають свою продукцію у тимчасово окупованому Криму.

  Компанія "Фармак" продовжує продаж ліків на території російської федерації
  Компанія “Фармак” продовжує продаж ліків на території російської федерації Фото: КМДА

  Політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у Facebook повідомив, що, попри повномасштабне вторгнення військ рф в Україну, київська фармацевтична компанія “Фармак” продовжує продавати свої ліки на території Росії. Також він опублікував фотографії самих ліків та чеків, які підтверджують їх продаж у росії та навіть у тимчасово окупованому Криму.

  Об этом сообщает Криминал РУ

  “Це – свіжі фото чеків з аптек: за 18 березня з Москви, за 17 і 18 березня – з окупованого Севастополя. 22-й і 23-й дні війни. Бачите? Всі чеки за препарати київського “Фармаку” Філі Жебровської”, – пише Голобуцький.

  Продукція "Фармак" досі продається у окупованому Криму та Росії
  Продукція “Фармак” досі продається у окупованому Криму та Росії Фото: Facebook

  За його словами, можна було б послатися на те, що це залишки зі старих запасів, але компанія “Фармак” й досі не опублікував заяви про зупинення відвантаження продукції, сама Жебровська і її компанія не оприлюднили свою офіційну позицію щодо війни.

  “Три роки тому, в травні 2019-го року, на шостому році війни, Жебровська вже робила скандальну заяву в інтерв’ю “НВ” – “Так, Росія – агресор, я в цьому впевнена, але де здоровий глузд? Якщо ми купуємо у агресора, то чому не можемо йому продавати”, – нагадав політтехнолог.

  "Фармак" продає свої ліки в окупованому Севастополі
  “Фармак” продає свої ліки в окупованому Севастополі Фото: Скріншот

  Нагадаємо,президент України Володимир Зеленський закликав швейцарські банки та компанї переглянути свої зв’язки з рф та заморозити рахунки мегабагатіїв.

  Читати також:
  Понад 15 тисяч військових: у Міноборони розповіли про втрати росіян
  Поділитись
  Автор: Артем Некрасов

  Источник: Скандалы РУ