Розбиті дороги та тріщини в будинках: на Дніпропетровщині люди спиняли вантажівки з “Великого будівництва”

  У селі Китайгород на Дніпропетровщині 22 лютого місцеві мешканці заблокували вантажівки “Автомагістраль-південь”, які займаються реалізацією проєкту президента “Велике будівництво”.

  На Дніпропетровщині люди заблокували рух вантажівок Великого будівництва
  На Дніпропетровщині люди заблокували рух вантажівок Великого будівництва Фото з відкритих джерел

  За словами місцевих мешканців, вантажівки, які постійно проїжджають повз село, руйнують дороги та житлові будинки населеного пункту. Для того, щоб привернути увагу до цієї проблеми місцеві мешканці заблокували рух автоколони вантажівок.

  Об этом сообщает Слон РУ

  “Людям уже урвався терпець, бо дороги нема, дороги — розбиті, люди не можуть ні їздити, ні ходити. Майно людей втрачає свою цінність, бо воно брудне, будинки тріскаються, тому селяни й зупинили рух “Автомагістралі-Південь”, - розповів один із місцевих мешканців, який

  Керівництво “Автомагістраль-Південь” відмовилося приїздити на місце події для обговорення проблем, тому був викликаний патруль поліції і люди написали заяву до поліції.

  Нагадаємо:

  • Дорога Н 31 — автомобільний шлях національного значення. Проходить територією Дніпропетровської та Полтавської областей.
  • З травня 2019 року триває будівництво нової траси першої категорії Дніпро — Решетилівка, яка з’єднає обласний центр з трасою М03. Ділянку траси, прокладену в обхід навколо Петриківки, Лобойківки, Красного та Кобеляк, відкрито у грудні 2020 року. У 2020 році компанія-фігурант у понад 60 справ «Автомагістраль-Південь» виграла найбільший у своїй історії тендер – понад 10 млрд грн на будівництво автодороги державного значення Н-31.
  • Як з’ясували журналісти «СтопКору», матеріали на «Велике будівництво» компанія бере з численних нелегальних кар’єрів. Власник земельних ділянок (близько 24), на яких копають пісок, – колишній очільник «Автомагістраль-схід» Дмитро Алмазов. Ця фірма спеціалізується на автошляхових роботах і через бенефіціарів пов’язана з будівельним гігантом «Автомагістраль-Південь». Владислав Животченко – сват Дмитра Алмазова. Ним було створено фірму-прокладку ТОВ «Філ Гуд Інкорпорейтед». Ця компанія є власником ТОВ «Автомагістраль-схід», де до травня 2020 року керівником був скандальний піщаний нелегал Дмитро Алмазов.
  Читати також:
  Велике будівництво: на Житомирщині проблемну дорогу відремонтували до середини
  Поділитись
  Автор: Артем Некрасов

  Источник: Скандалы РУ