У США рідкісний птах вбив свого господаря

Рідкісний великий птах казуар важко поранив свого 75-річного господаря у штаті Флорида, США, після чого чоловік помер у лікарні, інформує 1NEWS.“Казуар, гігантський птах із довгими кігтями на кожній нозі, убив свого власника після того, як той упав на задньому дворі свого будинку в Гейнсвіллі, штат Флорида”, – йдеться у повідомленні.


Власник птаха, 75-річний Марвін Гайос, зателефонував у службу порятунку 911 близько 10-ї години ранку. Другий виклик надійшов уже від іншої особи з місця події, яка повідомила про надзвичайну ситуацію, пов’язану з великим птахом, зауважили в офісі шерифа.


Гайос був доставлений до місцевої лікарні, де помер. Правоохоронці розглядають версію, що смерть чоловіка була випадковою. За попередньою інформацією, він упав, а великий птах після цього напав на нього.


При цьому уточнюється, що 75-річний чоловік розводив рідкісних птахів. Казуар залишається у власності цього чоловіка, поки місцеві правоохоронці не завершать розслідування.


Комісія штату з питань охорони риби та дикої природи визначає казуарів як птахів ІІ класу небезпеки. Тобто, вони становлять загрозу для людей і підпадають під конкретні вимоги щодо утримання в клітині. Власники також повинні мати “значний досвід” поводження із тваринами, зазначається у правилах.


Клас II є тією ж категорією, що і алігатори, медоїдні борсуки і плямисті леопарди, а клас I включає більш традиційних хижаків – таких, як леви, тигри і ведмеді.


Казуар – це великий нелітаючий птах, схожа на страуса ему. Казуар може бігати зі швидкістю до 50 км/год. Зріст птаха становить до півтора метри, вага може сягати 72,5 кг. На кожній нозі птахи мають по три кігті довжиною до 10 см, уточнили в зоопарку Сан-Дієго.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/u-ssha-ridkisnyj-ptah-vbyv-svogo-gospodarya.html”

Горячие

Connect with us

TOP